Test: CamelBak MULE Pro 14 – praktický společník na dlouhé i kratší vyjížďky

Publikoval René Šaffa v

Existují situace, kdy si říkám, jaký batoh si s sebou na výjezd vezmu nebo jakými brašnami vybavím své kolo. Někdy se jízda protáhne na dlouhé hodiny a kapsy dresu už nestačí na všechny nezbytné věci. Možná jste třeba právě ten typ cyklisty, který se bez batohu prostě neobejde, byť by v něm měl mít třeba jen peněženku.

Dostal se mi do rukou CamelBak Mule PRO 14 a upřímně jsem zvědavý, jestli mě zaujme, jelikož osobně batohy moc nevozím. Nezvládám úplně nejlépe pocit stažení popruhy, něčeho na ramenou a zpocených zad.

Proč CamelBak?

Nejpohodlnější bývají ty nejobyčejnější věci a CamelBak není výjimkou. Skutečně jako velbloud, který má svůj hrb jako zásobárnu, se snažil již majitel myšlenky Michael Eidson objevit něco přelomového. Sice se nejedná o původní infuzní vak v ponožce, nicméně toto je stavebním kamenem celého konceptu. A v dnešní podobě se tento koncept nachází jako praktický společník na dlouhé a klidně i kratší vyjížďky.

Nebudu zde znázorňovat nicneříkající křivky a grafy chování batohu, jak si vede ve stínu při letních teplotách či záření přímého slunečního světla, případně co se s ním děje za deště a pří minusových teplotách se sněžením. Naopak bych širokému okolí rád přiblížil reálnou zkušenost s použitím batohu.

Celý článek o tomto batohu najdete na tomto odkazu.

Kategorie: Tipy a triky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *